Hakkımızda

Biz Kimiz?

Biz müşterilerine doğru bir şekilde hizmet sunmaya çalışan bir işletmeyiz.İnternet satış sektöründe 2010 yılından bu yana sürekli faaliyet göstermekteyiz.Tecrübemiz ve birikimimiz ile sizlerin ne istediğini biliyor bunlara doğru şekilde cevap ve hizmet sunmaya çalışıyoruz,ürünü zamanında kargoya vermek ve sorunsuz teslim etmek ilk görevimiz.

Burada kurumsal birsürü açıklama yazabiliriz uzun uzun palavra makaleler doldurabiliriz bunların bir önemi yok biz samimiyiz biz doğruyuz, evet biz büyük bir marka değiliz fakat büyük bir yüreğimiz var müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya çalışan bir ekibiz biz size doğru hizmet sunarsak mutlu oluyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

  • - Kendi websitemizden satış yaptığımız için pazaryerlerinin komisyon yüklerinden arınmış bir fiyat politikamız var.Günümüzde alışılagelmiş pazaryerlerinin satıcıların adeta sırtında kamçı olan yüksek komisyon oranları ve sıfır hizmet politikaları nedeni ile artık pazaryerlerinde satış yapmayı tercih etmiyoruz böylece aynı ürünleri daha avantajlı fiyatlara sizlerle buluşturabiliyoruz.
  • - %100 müşteri memnuniyeti adı altında müşterilerini sürekli oyalayan ve robotik cevaplar sunan kocaman kocaman sitelerden değiliz siz direk bizimle muhattapsınız ve sorununuzu hızlıca çözebilirsiniz.
  • - Prosedürlere zaman harcamazsınız hızlı ve samimi iletişim kurabilirsiniz aradığınızda müşteri temsilcileri ile değil gerçekten işini iyi yapmaya adamış ekip arkadaşlarımız ile görüşürsünüz.

Uzun lafın kısası biz kaliteli iş yapmaya çalışan müşterilerine önem veren bir kurumuz.

Saygılarımızla.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır